HoryZonty - Reporty

HoryZonty 2012 - resumé

Podujatie, organizované pod záštitou predsedu Trenčianskeho kraja a v spolupráci s mestom Trenčín opäť potvrdilo, že patrí právom do kalendára významných kultúrno-spoločenských podujatí mesta i regiónu. Od 15. do 17. novembra, počas troch dní siedmeho ročníka, festival navštívilo približne 4000 divákov a ďalších takmer 600 účastníkov sa aktívne zapojilo do sprievodných podujatí.

Nosičov sen

Piaty ročník nosičských pretekov na farských schodoch bol z hľadiska počtu pretekárov najúspešnejší. Traťový rekord síce nepriniesol, o kvalitné výkony však nebola núdza.

Poznáme víťazov diváckej ankety

Všetkým zúčastneným návštevníkom ďakujeme za hlasovanie a gratulujeme vylosovaným výhercom.

Výsledky súťaže amatérskych filmov

Do siedmeho ročníka súťaže amatérskych filmov bolo prihlásených celkovo dvadsať päť filmov...

Beh o pohár HoryZontov

Výsledková listina Behu o pohár festivalu dobrodružných filmov HoryZonty.

Výsledky súťaže v strihu

Poznáme víťaza HoryZonty Film Editing Contest – súťaže v strihu

Výsledky fotosúťaže

Siedmeho ročníka fotosúťaže sa zúčastnilo 61 autorov, ktorí dokopy poslali 162 fotografií. Súťažiaci posielali fotografie k téme „Sila prírody“. Výstava finalistov a víťazov súťaže bude v priestoroch Posádkového klubu (bývalá ODA) v čase konania HoryZontov – od 15. do 17. novembra 2012.

Workshop v teréne o lezení na pieskovci – REPORT

Podujatie, realizované v rámci špeciálnej sekcie festivalu Dobrodružstvá vo Vyšehradskom regióne, vám priblížia nasledujúce fotografie a report v podaní lektora workshopu Radka Lienertha.

CINEMA WALKSHOP II – reportáž z workshopu

Ak sa chcel niekto dozvedieť, ako urobiť jeho film z treku či výletu zaujímavejším, prípadne si zdokonaliť svoje filmárske schopnosti, mohol sa prihlásiť na CINEMA WALKSHOP II a zažiť tak filmársky pobyt v horách pod vedením profesionálov Petra Kotrhu, Brone Brtáňovej a Petra Piknu.