Beh o pohár HoryZontov

ZMENA miesta registrácie a štartu!!!

Miesto štartu a registrácie Behu o pohár HoryZontov, ktorý sa uskutoční 17. novembra 2012, sa presúva o pár desiatok metrov bližšie k samotnému festivalu. Zasypaním neslávne preslávenej Jamy v centre mesta sa organizátorom naskytla možnosť vymeniť miesto štartu v trocha stiesnenom átriu na Sládkovičovej ulici za väčší a slnečnejší priestor priamo pred Posádkovým klubom /ODA/. Čas registrácie sa nemení.

Tešíme sa na vás.Rekordný počet bežcov, rekordné časy, krásne prostredie trenčianskej Breziny a centra mesta, slnečné jesenné počasie a super atmosféra. Taký bol minulý ročník Behu o pohár HoryZontov. Ten tohtoročný sa uskutoční v sobotu 17. novembra 2012.

Súťaže sa môže zúčastniť takmer každý, komu to dovolí zdravotný stav. Od tých, ktorí pomýšľajú nad umiestnením na víťaznej „bedni“, cez rekreačných a príležitostných bežcov až po začiatočníkov, ešte len začínajúcich objavovať čaro tohto prekrásneho športu.

Pre súťažiacich bude opäť pripravených niekoľko detských a dospelých /mužských aj ženských/ kategórií, s trasami v dĺžke od 100 metrov pre najmenších drobcov až po približne 5 kilometrov pre dospelých.

Miesto behu /štart a cieľ/, hoci sme pred rokom uvažovali nad jeho zmenou, sa zatiaľ z technických dôvodov nemení, a všetko dôležité sa varí a pečie v priestoroch „átria“ za Mestskou vežou. Prezentácia i štart je v dopoludňajších hodinách 17.11.2012.

Všetky potrebné informácie o preteku nájdete v propozíciách.

Fotografie z minulých rokov

Beh o pohár HoryZontov Beh o pohár HoryZontov Beh o pohár HoryZontov Beh o pohár HoryZontov Beh o pohár HoryZontov Beh o pohár HoryZontov Beh o pohár HoryZontov Beh o pohár HoryZontov Beh o pohár HoryZontov Beh o pohár HoryZontov Beh o pohár HoryZontov Beh o pohár HoryZontov Beh o pohár HoryZontov Beh o pohár HoryZontov Beh o pohár HoryZontov Beh o pohár HoryZontov Beh o pohár HoryZontov Beh o pohár HoryZontov Beh o pohár HoryZontov Beh o pohár HoryZontov